background

Поминальний обід на річницю

Близькі люди, друзі, знайомі залишаються в серці навіть після того, як йдуть в інший світ. Тому прийнято шанувати їх пам’ять щороку в день їх смерті, молитися за набуття душею покійного вічності і збиратися разом, щоб згадати хороші моменти з життя цих людей. Особливе значення в цій традиції має поминальний обід на річницю смерті з особливим меню. Крім того, дана трапеза проходить не так, як звичний прийом їжі: на стіл ставлять посуд для покійного, його фото, а перед ним запалюють свічку і ставлять склянку з водою. Зверху кладуть скибочку хліба.

Яким має бути поминальне меню на річницю

Багато людей навіть через рік не можуть прийти до тями після втрати близьких і рідних, тому їм дуже важко організувати захід так, щоб не втратити душевного самовладання і при цьому врахувати важливі моменти. Ми допоможемо кожному клієнтові правильно оформити зал, а кухарі приготують смачні і доречні страви в цей день. Ви можете вибрати практично будь-які варіанти з меню, але найбільш часто поминальний стіл на річницю складається з таких страв:

  1. Кутя, або коливо. Святе блюдо, яке готують з крупи, додаючи туди мед, родзинки, горіхи, сиропи за бажанням.
  2. М’ясні і рибні страви. Якщо люди не дотримуються посту або день поминок на нього не доводиться, такі варіанти теж цілком доречні. Зазвичай рибу запікають, готують м’ясні котлети або тушать м’ясо.
  3. Млинці, пироги. З давніх-давен млинці символізували сонце, незмінне коло вічності. Сьогодні традиція пекти млинці на річницю смерті близьких і друзів жива і актуальна.
  4. Кисіль, соки, компоти. Це невід’ємна частина поминок, оскільки чай, каву та інші гарячі напої пити в цей день не прийнято. Також допускається алкоголь в дуже помірних кількостях – «за упокій душі». Краще відмовитися від міцних напоїв і зупинитися на якісному вині.
  5. Закуски. Різні салати, соління, бутерброди, нарізки теж є доречними, їх часто готують або замовляють в кафе.

Ви можете замовити комплексний поминальний обід в річницю смерті або вибрати окремі страви на свій розсуд. Кухарі обов’язково врахують всі побажання і приготують смачну їжу відповідно до них.

Поминки в колі рідних і друзів

Річниця смерті – це не привід продемонструвати фінансове благополуччя і можливості. Навпаки, вони повинні бути досить скромними і при цьому максимально комфортними. Ми пропонуємо клієнтам саме це:

  • різноманітність недорогих, але дуже смачних і корисних страв, які припадуть до смаку кожному гостю;
  • меню за доступною ціною, тому замовити у нас поминки можуть люди з різним матеріальним достатком;
  • доброзичливе ставлення, ненав’язливість обслуговуючого персоналу, який не буде стояти над душею і при цьому з’явиться в потрібний момент;
  • повну організацію заходу відповідно до побажань клієнта, включаючи оформлення залу, приготування страв, консультації адміністрації та багато іншого.

Ми знаходимося біля Байкового кладовища, тому відразу після поваги могили ви зможете швидко дійти до кафе. Замовляйте поминальні обіди у нас, щоб вшанувати пам’ять покійних, знову згадати щасливі моменти, випробувати особливе почуття в душі. Ми допоможемо правильно організувати захід і позбавимо клієнта від вантажу турбот, пов’язаних з вибором меню і оформленням залу.