background

Поминальне кафе Солом’янський район

Поминальний обід згідно традицій та обрядів проводиться у колі близьких, друзів та знайомих, які хочуть вшанувати пам’ять померлого, а також висловити співчуття та підтримку його родині. Організація такого обіду завжди лягає на плечі близьких. Ми розуміємо, наскільки важко переживати смерть людини та одночасно контролювати організацію цього дня. Адже за багато років роботи у цій сфері наша команда поминального кафе «Поминальна традиція» знає, які питання важливі для наших клієнтів та людей, які приходять вшанувати пам’ять людини.

Як замовити поминальний обід?

Організація поминального обіду — це відповідальна подія, тому при спілкуванні з нашим адміністратором ви завжди можете розраховувати на розуміння та взаємне вирішення всіх необхідних питань. Уточніть дату та час, а адміністратор допоможе все організувати.

Поминальне кафе на солом’янці це місце, де вас не турбуватимуть і не відволікатимуть від спогадів. За бажанням Ви зможете скористатися телевізором у залі кафе для демонстрації фотографій або відео. Наш персонал ненав’язливо обслужить поминальний обід і його присутність не заважатиме необхідній тиші чи особистим розмовам.

У нашому кафе готують професійні кухарі за узгодженим меню. Його ви зможете заздалегідь обговорити з адміністратором та за необхідності включити додаткові страви. Також ми дозволяємо приносити із собою:

  • напої
  • цукерки
  • печиво

Поминальний обід згідно традицій

Ми знаємо, що у кожній області та навіть районі України є своя культура пам’яті померлих, і поширюється це і на поминальні обіди. Київ часто стає місцем зустрічі родичів і друзів людини, яка померла, з усієї країни, тому ми завжди уважно прислухаємося до наших клієнтів, щоб зробити обід максимально автентичним.

Меню на поминальний обід може містити як традиційні обов’язкові страви, так і інші, наприклад, відповідно до особистих уподобань або навіть уподобань померлої людини. До всіх прохань та бажань ми ставимося з розумінням та робимо все можливе, щоб мінімізувати ваш стрес.

Такі обіди ми організовуємо в день похорону, на дев’ятий день, на сороковий або на річницю смерті. У всіх випадках, згідно з побажаннями клієнта, всі організаційні турботи бере на себе кафе. Солом’янський район у Києві має зручну транспортну розв’язку, що також є перевагою для тих, хто має дістатися до залізничного вокзалу або центральної автостанції. Поминальний обід у Солом’янському районі дозволить вписатися в логістику похорону, поминок чи днів пам’яті, оскільки знаходиться недалеко від Байкового цвинтаря.

Все, що потрібно зробити, це зв’язатися з нами. Наш досвідчений персонал сам поставить у разі потреби питання. Ми розуміємо, що на емоціях можна забути про щось важливе. Не хвилюйтесь, наш досвід та тактовність дозволяють робити все за найвищою якістю та стандартом, навіть коли це стосується такої непростої сфери, як організація поминальних обідів.

Скільки коштує поминальний обід?

Вартість поминального обіду від 235 до 395 грн за особу. Загальна вартість залежить від затвердженого меню та додаткових страв. Будь ласка, зв’яжіться з адміністратором або залиште заявку, щоб ми відповіли на всі ваші запитання та допомогли скласти меню.