icon
МІСЦЕ

2 зали за адресою
вул. Авіаконструктора Антонова, 14
вул. Повітрофлотський проспект, 14/17

icon
ІНТЕР'ЄР

Затишний, стриманий дизайн. Світлі і спокійні тони інтер'єру.

icon
ЦІНИ

При складанні замовлення меню додатково оплачується обслуговування.
Можна приносити свої напої, цукерки, печиво.

icon
Оперативність

Оперативно - можливість замовлення «сьогодні на сьогодні». Кваліфікований тактовний персонал, професійна кухня.
Можливість замовлення по телефону.

Поминальне кафе (обіди) в Києві

Поминальна трапеза організовується в день похорону або пам’яті (роковини або інша дата з дня смерті) людини. Наше кафе організовує поминальні обіди в Києві (Солом’янський район). У вартість входить повний комплекс заходів:

 1. Врахування побажань клієнта.
 2. Організаційні питання.
 3. Узгодження меню.
 4. Розміщення учасників ритуалу.
 5. Контроль проходження всього процесу.

Наші співробітники мають великий досвід у проведенні та організації поминок, тому все пройде максимально спокійно, без метушні і на високому рівні.

Зверніть увагу! Кафе знаходиться в безпосередній близькості до Байкового кладовища, що дозволяє дістатися сюди максимально швидко після проведення ритуалу поховання.

Організація якісного поминального обіду

Наше кафе для поминальних обідів спеціалізується саме на наданні ритуальних послуг. Співробітники відповідально підходять до поставленого завдання, що дозволяє виконати організацію трапези на вищому рівні. Все буде враховано до дрібниць – від вибору залу до формування меню.

Ми розуміємо, що людина, яка звертається до нас, переживає величезне потрясіння і знаходиться в стресовій ситуації. Тому йому не доведеться робити якісь дії. Все зроблять наші професійні співробітники, які мають необхідний досвід і все, що може знадобитися. Провідне кафе Солом’янського району «Поминальна традиція» після отримання замовлення починає багаторівневу підготовку, на кожному етапі якої беруть участь:

 1. Адміністратор. Він спілкується з клієнтом, що звернулися в ресторан для поминок, уточнюючи деталі: кількість осіб, меню, час проведення і т.д.
 2. Персонал. Професійний офіціант – це той, хто завжди з’являється в потрібному місці в потрібний час, але залишається непомітним, коли його участь не потрібна. Наші офіціанти будуть непомітно, але уважно обслуговувати всіх присутніх в залі людей.
 3. Кухарі. Наше поминальне кафе Києва дбає про свою репутацію, тому ретельно добирає кадри. Наші кухарі пройшли відповідне навчання і готують завжди смачно і якісно.

При організації проведення заходу вибір правильного меню – це один з найважливіших етапів. На нашому сайті є кілька варіантів з різним набором страв і відповідною ціною. Ознайомившись з усіма варіантами, клієнт може врахувати при організації поминок вартість всіх представлених послуг, сформувавши необхідний бюджет.

Зверніть увагу! Ми намагаємося максимально точно виконувати побажання клієнта. Наприклад, іноді потрібно сформувати пісне меню або що не містить свинину, що мотивовано релігійними поглядами або іншими причинами. Звичайно, ми завжди йдемо назустріч і пропонуємо вихід з ситуації, що склалася. Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами, вказаними на сайті.

Етапи організації поминального обіду

Чому варто замовити кафе для поминок? У цьому можна знайти безліч переваг. Але головне – це відсутність необхідності все організовувати самостійно. Коли трапляється горе (в даному випадку – смерть близької людини), думки далеко не про готуванні страв і організації приміщення для розміщення близьких і друзів, які прийшли вшанувати пам’ять покійного. Ми виконаємо всі за вас:

 1. Меню. Це дійсно важливо. Наше ритуальне кафе в Києві може запропонувати кілька варіантів складання страв з різної ціною. Це традиційний набір страв, які зазвичай готують для поминок. При необхідності можна скласти індивідуальну програму з урахуванням побажань клієнта.
 2. Зал. При організації поминок потрібно врахувати кількість людей, які прийдуть вшанувати пам’ять померлого. Виходячи з передбачуваного числа учасників ритуалу, потрібно вибрати зал. Зазвичай з цим немає проблем, оскільки звернувся до нас людина може назвати орієнтовну кількість місць, необхідних для розміщення людей. Наші фахівці все підготують і сервірують один або кілька столів для зручного розміщення.
 3. Вартість. З огляду на кількість людей, можна назвати точну ціну на організацію поминок. Клієнт може вибрати ціну фіксованого меню, що дозволить точно розрахувати витрати.

При спілкуванні з адміністратором можна уточнити вартість і всі нюанси попередньої підготовки. Хочемо звернути увагу, на важливі моменти: зал для проведення поминального обіду надається абсолютно безкоштовно. Можна принести свій алкоголь, цукерки та печиво без додаткової оплати.

Оформлення замовлення для проведення поминального обіду

Наше кафе знаходиться за адресою: вул. Авіаконструктора Антонова, 14, що в безпосередній близькості від Байкового кладовища. Ви можете зв’язатися з нашим адміністратором, відвідавши кафе самостійно або ж залишивши заявку на сайті, зателефонувавши за контактними номерами.

Організацією можна займати самостійно, беручи участь у виборі та оформленні залу, контролюючи етапи складання меню. Або ж повністю довіритися нашим професійним співробітникам, які провели безліч поминальних трапез на вищому рівні.

Немає нічого поганого в передачі організаційних моментів іншим людям. Втрата близької людини – це не тільки стрес, але також величезне горе. Ми з розумінням ставимося до вашої втрати і зробимо все, щоб максимально зняти навантаження, пов’язану з вибором страв, підготовкою приміщення та іншими клопотами.

Все буде на гідному рівні на всіх етапах проведення ритуального обіду. Вартість практично фіксована, оскільки зал надається і оформляється безкоштовно. Вам залишається заплатити тільки за меню від 230 до 310 гривень на людину. Звичайно, при бажанні можна доповнити меню або сформувати власне (якщо дотримується пост або є інші обмеження).

Таким чином ціну на поминальний обід розрахувати досить просто. Ознайомитися з інтер’єром можна у галереї, де представлені фотографії з сервірованими столами. Для уточнення деталей дзвоніть за телефоном, вказаним на сайті, або відвідайте наш кафе особисто. Прокласти маршрут ви можете, скориставшись картою.

Відгуки клієнтів