background

Поминальне меню

Поминальное меню

Поминати покійних – це укорінена в народі традиція, завдяки якій за столом збираються їх близькі, рідні і друзі, щоб згадати найщасливіші моменти, проведені разом. Не останнє значення в ній мають страви, які прийнято ставити на стіл в такий день.

Поминальні обіди: меню

Невід’ємною стравою є кутя з зерен пшениці або рису, яку зазвичай заправляють медом. Вона символізує вічне і безтурботне життя в раю. У нашому кафе кухарі приготують смачну кутю з дотриманням всіх правил і традицій, але ви можете принести свою, освячену в храмі. Крім того, в меню на поминки в кафе входять такі символічні і традиційні страви:

  1. Млинці і кисіль. Раніше люди вірили, що млинці символізують коло життя, відродження безсмертної душі.
  2. Суп. Вважалося, що пар, що піднімається від тільки звареного супу, символізує сходження душі до Бога. Сьогодні замість нього можна ставити борщ, щі і будь-які інші перші страви.
  3. Каші. Раніше не допускалися ніякі інші, крім пшеничного або ячної, але сьогодні можна ставити будь-які. Вони символізують безсмертя душі.
  4. Варені яйця. Символізують коло вічного життя, продовження життя після смерті.

Також рекомендується звертати увагу на день поминок. Якщо він не випадає на піст, на стіл можна ставити котлети, ковбасні і сирні нарізки, голубці та інші страви, а також алкогольні напої в невеликій кількості. Допускається приготування овочевих салатів, солодкої випічки (за винятком тортів і тістечок).

Досвідчені кухарі приготують смачні страви відповідно до побажань клієнта. Ви можете скористатися запропонованим меню або скорегувати його на свій розсуд – всі вимоги будуть враховані. Наше кафе з поминальним меню позбавить клієнтів від необхідності проводити організаційну роботу. Ми візьмемо всі турботи на себе, щоб ви могли пом’янути близьку людину належним чином в колі рідних і друзів. Телефонуйте вже зараз.